18+ Kali Gouri x Crailia Blailis (Sexuální scéna - pláž)

22. 05. 2019 02:38:16

HRA JE 18+

 

Crailia Blailis

Uživatel

22. 05. 2019, 02:46:36

Ach, opravdu ji v tuhle chvíli zajímají šaty? Samozřejmě že kdybych chtěla, dávno je má zničené. Ale já jsem hodná. Alespoň v tomhle. Nemohla jsem ji povalit ani do svého hnízda, kvůli tomu jak byla obrovská, Samozejmě jsem byla čtvrteční, ale spala jsem už s tolika bytostmi, že se člověk naučí přijímat, i dělat druhým dobře. , přitáhla jsem si ji k sobě a vášnivě spojila naše rty.  Ústa měla alespoň přiměřená tak, že se dali normálně políbit. Oh opravdu mám v tomhle směru s touto obryní být dominantní já? To se uvidí, ani mnevím jestli na to být nahoře mám náladu, to se ale mohlo změnit. "Moc si nemysli, spala jsem již s celkem dost velkým seznamem osob." Ušklíbla jsem se a do úst jí vjela jazykem.


Kali

Uživatel

22. 05. 2019, 08:39:40

Crai si mě přitáhla k sobě a vášnivě spojila naše rty. Ještě mi řekla že spala s mnoho osob, ale já jsem s tím byla v pohodě. Do úst mi vjela jazykem. Já jsem taky vášnivě vjela jazykem do jejích úst, a za nedlouho jsem v jejích úst jsem s mým jazykem řádila, ale její ústa byly malá. Naproti ní jsem byla obrovská ale to se mi líbilo. Byla roztomilá. Mezitím moje pravá ruka prošla přes její sukni a kalhotky, a v okamžiku dosáhla jejích soukromých částí.


Neste přihlášen, pro přidání odpovědi se přihlašte.