Akademie pravého kříže 2

31. 07. 2017 21:24:39

Hra: Rin Okumura, Mephisto Pheles, Yukio Okumura

Rin Okumura

Uživatel

31. 07. 2017, 21:33:21

Zase nudnej den ve škole, no řekněme si. Koho by to bavilo? Možná tak toho šílence Yukia který byl do učení hotový blázen. Nebo spíš, do učení někoho. Nevím proč ale někdy jsem měl pocit že on hrozně rád vytahuje pistoli a střílí po mě. Vlastně od doby co ho posedl Satan si teď dával ještě větší pozor na to, jestli dávám ten pozor při hodinách já, jakoby se chtěl ujistit že neskončím stejně jako on. Tedy že mě neposedne náš drahý otec. Teď byla zrovna přestávka na oběd a já si užíval sluníčka a svého oběda, taky těch pěkných spolužaček které neustále lezli za mým malým bratrem, co jw na něm sakra tak úžasného? Proč takhle nemůžou lézt i za mnou?


Mephisto Pheles

Uživatel

31. 07. 2017, 21:42:03

Šel jsem se projít ve své psí podobě a všiml jsem si Rina. Neváhal jsem a šel jsem za ním. ,,Copak tě trápí ? " Zeptal jsem se a sedl si vedle něj.


Yukio Okumura

Uživatel

31. 07. 2017, 22:11:17

Další hodina co jsem musel střílet po Rinovi který nedával pozor a spal ...nerad jsem to dělal ale on mi nedával jinou možnost.O přestávce se ke mě nahrnulo spoustu holek ale já jsem je snažil nějak odehnat i když mi to moc nešlo ...všechny mi nabízeli oběd ..nechápu co na mě vidí ...byl jsem obicejny kluk exorcista a učitel...co je na tom tak zvláštního?


Rin Okumura

Uživatel

31. 07. 2017, 22:47:24

Sledoval jsem Yukia a skoro ho vraždil pohledem. Takové pěkné a roztomilé dívenky a chodily za tím bastardem Yukiem. Najednou se ale zčistajasna objevil u mě Mephisto. No neměl jsem nic jiného na práci a tak jsem si začal stěžovat. "Koukej na něj, jak je Yukio populární, co na něm sakra všichni vidí?" Řekl jsem naštvaně. Kolem prošla parta Sugury. "On mluví s tím psem?" Zeptal se Konekomaru. "Radši se na něj ani nedívej." Řekl mu Bon a radši rychle zmizeli.


Mephisto Pheles

Uživatel

31. 07. 2017, 23:00:04

,,Yukio je celkem mezi děvčaty oblíbený. Je taky chytrý což mu asi na oblíbenosti přidává." Odpověděl jsem mu potichu aby mě slyšel jenom on. ,,Co kdyby ses začal lépe učit ? Třeba by si holky začaly všímat i tebe." Navrhl jsem mu a čekal co mi na to odpoví 


Yukio Okumura

Uživatel

01. 08. 2017, 21:58:40

Usmíval jsem se a povídal jsem si s nimi ..ale nějak jsem nechtěl aby se na mě tolik lepili ale co jsem mohl dělat..měl jsem svůj oběd co mi udělal Rin a ten jsem snědl i když mi některé holky chteli vnutit jídlo od sebe já jsem je odmítal stále dál...měl jsem rad jídlo od Rina a to se nezmění ..nepotřebují žádnou holku .


Rin Okumura

Uživatel

02. 08. 2017, 08:55:16

 Sledoval jsem jak se na něj nalepila zrovna taková pěkná. "Učím se tak jak potřebuju." Zamumlal jsem. Popravdě jsem si nedokázal představit že bych se měl lépe učit. Protože takhle už jsem ze sebe vydával všechno. Ale je už odradilo to jak jsem vypadal. Co je se mnou sakra špatně? "Nebudu stejnej šprt jak on." Zaskřípal jsem zuby a v duchu se smál jak zoufale Yukio vypadal.


Mephisto Pheles

Uživatel

03. 08. 2017, 10:40:31

,,Hm... Tak udělej něco se svým vzhledem. Vem si příklad ze mě. Já jsem vždycky měl dívku kterou jsem měl." Pobaveně jsem se ušklíbl. Zvedl jsem se na všechny čtyři a oklepal se. 


Mephisto Pheles

Uživatel

03. 08. 2017, 10:42:04

*já jsem vždycky měl dívku kterou jsem chtěl


Yukio Okumura

Uživatel

04. 08. 2017, 02:27:45

Byk jsen už hodně zoufalí dikybohu že zazvonilo holkám ti bylo líto ale já jsem si oddychl...bylo mi hned lépe...všichni si sedli do lavic a já jsem se usmál ..,,Dneska si zopakujeme druhý démonů " usmál jsem se na ně a rovnou jsem začal popisovat různé démony a čekal kdo se přihlásí na odpověď 


Neste přihlášen, pro přidání odpovědi se přihlašte.